Про компанію

ТМ "Західтранссервіс плюс", представлена управлінськими компаніями ТзОВ "Західбізнеспартнер" та ТзОВ "Західтранссервіс плюс", заснована у 2010 році. На сьогоднішній день підприємства орієнтовані на створення сучасної та вигідної інфраструктури для прогресивних виробників, які хочуть розмістити свої офіси, приміщення під виробництво, торгові чи виробничі склади, для перевізників (від водія до власника транспортної компанії).

Підприємства ТМ "Західтранссервіс Плюс" знаходяться на трасі Луцьк-Львів у зеленій зоні, в двох кілометрах від Луцька (с. Гірка Полонка). Площа підприємств складає майже 7,2 гектарів асфальтованої території з будівлями під виробничі приміщення, офіси, склади.

Для зручності клієнтів та партнерів на території підприємств функціонують аптеки, промисловий міні - маркет, мотель, кафе з літнім відкритим майданчиком, СТО, мийки, шиномонтажу великогабаритних та легкового транспорту, виробничі приміщення, склади з кран-балками, відкрита площадка з козловим краномпарковки (поділені на сектори: А, B, С, D)  для вантажних та легкових автомобілів.

Для комфортного перебування на підприємстві в адміністративному приміщені встановлений термінал самообслуговування «Приват банк».

Також територія підприємства обладнана системами   автоматизованого пропуску  автомобілів, створена пропускна система працівників та гостей підприємства.

На території прохідної встановлено автоматичні ваги для зважування  великогабаритних авто.

Вся територія оснащена камерами відеоспостереження, зображення яких виводиться на пульт спостереження, додатково знаходиться під охороною «Державної служби». 

Невелика віддаленість від міста (~2км) дала можливість забезпечити підприємства оптоволоконними лініями зв'язку для високошвидкісного доступу до мережі інтернет, без обмежень та на високій швидкості, " де-факто стандарт" для сучасного ділового світу. Новітня цифрова АТС надає послуги якісного телефонного зв'язку.