Про компанію

Виробничо-комерційний бізнес хаб торгової марки "Західтранссервіс плюс" заснований у 2020 році, що представлений управляючими компаніями ТОВ "Західбізнеспартнер" та ТОВ "Західтранссервіс плюс".

На сьогоднішній день підприємства орієнтовані на створення сучасної та вигідної інфраструктури для прогресивних виробників, які хочуть розмістити свої офіси, приміщення під виробництво, торгові чи виробничі склади, для перевізників та логістики (від водія до власника транспортної компанії).

Підприємства виробничо-комерційного бізнес хабу "Західтранссервіс плюс" знаходяться на трасі Луцьк-Львів у зеленій зоні за 2 кілометри від міста Луцька у селі Гірка Полонка. Загальна площа для розміщення підприємств складає більше 7-ми гектарів, територія асфальтована з будівлями під виробничі приміщення, офіси, склади.

Для зручності клієнтів та партнерів на території підприємства функціонують аптеки, промисловий міні-маркет, мотель, паркова зона, кафе з літнім відкритим майданчиком, СТО, мийки, шиномонтажу великогабаритних та легкового транспорту, виробничі приміщення, склади з кран-балками, відкрита площадка з козловим краном, парковки (поділені на сектори:
А, B, С, D) для вантажних та легкових автомобілів.

Для комфортного перебування на підприємстві встановлений платіжний термінал самообслуговування "City24" в адміністративному приміщені, створена пропускна система працівників та гостей підприємства, КПП обладнані системами автоматизованого пропуску автомобілів, на території прохідної встановлено автоматичні ваги для зважування великогабаритного транспорту.

Територія і приміщення оснащені камерами відео-нагляду, зображення яких виводиться на пульт спостереження, а також знаходяться під сигналізацією від «Державної служби охорони». Новітня цифрова АТС надає послуги якісного телефонного зв'язку, а невелика віддаленість від міста дала можливість забезпечити підприємства оптоволоконними лініями зв'язку для
високошвидкісного доступу до мережі інтернет, без обмежень та на високій швидкості, " де-факто стандарт" для сучасного ділового світу.

Концепція розвитку опублікована у рекламно-інформаційному журналі "ФРЕШ"