Послуги

Нові офісні приміщення дають можливість розмістити Ваше підприємство в 2-ох кілометрах
від міста. Це зручна та ефективна інвестиція. Надаємо послуги високошвидкісного оптоволоконного інтернету та PRI-телефонії.

Зручні офісні приміщення за невисоку орендну плату, поблизу паркової зони на території підприємства. Поруч із будівлею розташовані парко-місця для легкових автомобілів. Проведено високошвидкісний інтернет.

Мотель «Транзит Плюс» розрахований на 24 особи. Розташований на трасі Луцьк-Львів за 2 км від Луцька. Для наших гостей створені всі умови для затишного та приємного відпочинку. Мотель на 11 номерів, включає 9 двомісних та 2 тримісних номери.

Власний зелений парк відпочинку з фруктовими деревами, облаштований дитячим майданчиком з альтанками, фонтаном у центральній частині та освітленими алеями.

Приміщення підприємства з рампою та кран-балками надаються в оренду. На вигідних умовах пропонуються також для зберігання вантажів компаніям. Цілодобова охорона, система сигналізації та відеоспостереження - підтримують доcтатній рівень безпеки зберігання продукції, обладнання чи тимчасово розміщеного вантажу.

На території підприємства доступні 2 майданчики для паркування автомобілів малих та великих габаритів. Територія для паркування знаходиться під відео-спостереженням та цілодобовою охороною.;

Станція з оглядовими ямами та кран-балками пропонує клієнтам спектр послуг, пов'язаних з ремонтом, обслуговуванням та діагностикою великогабаритних транспортних засобів.

Розташований на території підприємства (площею 3200м2) якнайкраще підходить для зберігання негабаритних вантажів та тимчасового зберігання будь-яких необхідних матеріалів. Також поруч розташовані ваги (до 10 тон).

Насьогодні найпоширеніший та найнеобхідніший вид ремонту на дорогах нашої країни. Він не обходиться без застосування спеціального обладнання для шиномонтажу, щоб забезпечити точне балансування коліс. На підприємстві Вам запропонують якісний та швидкий шиномонтаж.

На підприємстві для транспортних компаній і приватних клієнтів є в наявності перелік спецтехніки для вирішення різних потреб: навантажувачі, трактори (МТЗ-82 з відвалом та щітками), бензовоз, кран-балки та металообробна дільниця.

Цілодобова охорона, відеонагляд, освітлення, власне водопостачання від свердловини, власна КНС, енергопостачання від ЗТП, подача природнього газу високого та низького тиску в основному здійснюєтсья на підприємстві.

Партнерам також пропонується розміщення власної реклами на сучасній стеллі з ЖК-екраном на околиці траси перед в’їздом на територію підприємствам, або на великих фасадних банерах з підсвіткою у нічний час.

Для працівників та гостей підприємства функціонує електронно-пропускна карткова система «НумерОК». КПП обладнані системами автоматизованого пропуску автомобілів, на території прохідної встановлено автоматичні ваги для зважування великогабаритного транспорту.

Авто-завправна станція підприємства дозволяє зберігати пальне в резервуарах для транспортних компаній (дрібногуртовий продаж).