Послуги

Нові зручні офісні приміщення дають можливість розмістити Ваше підприємство у зеленій зоні в двох кілометрах від міста за дуже невисоку орендну плату. Це зручна та дуже ефективна інвестиція. Надаємо послуги високошвидкісного оптоволоконного інтернету та PRI-телефонії.

Приміщення підприємства з рампою та кран-балками надаються в оренду або пропонуються для зберігання вантажів компаніям на дуже вигідних умовах. Цілодобова охорона та система відеоспостереження/сигналізації підтримують доcтатній рівень безпеки зберігання Вашого вантажу.

На території підприємства доступні два майданчики для паркування автомобілів малих так великих габаритів. Територія для паркування знаходиться під відеонаглядом та добре охороняється.

 

Відкритий майданчик із козловим краном (площею 3200м2) розташований на території підприємства якнайкраще підходить для зберігання негабаритних вантажів та тимчасового зберігання будь-яких необхідних матеріалів. Також поруч розташовані ваги (до 10 тон).

Шиномонтаж – найпоширеніший та найнеобхідніший вид ремонту на дорогах нашої країни. Він не обходиться без застосування спеціального обладнання для шиномонтажу, щоб забезпечити точне балансування коліс. На підприємстві Вам готові запропонувати якісний та швидкий шиномонтаж. 

СТО з оглядовими ямами та кран-балками пропонує клієнтам спектр послуг, пов'язаних з ремонтом, обслуговуванням та діагностикою великогабаритних авто.

Мотель «Транзит Плюс» розташований за 2 км від Луцька на трасі Луцьк-Львів. Для гостей нашого мотелю створені всі умови для затишного та приємного відпочинку. Він розрахований на 24 особи та включає 9 двомісних та 2 тримісних номери. У мотелі є супутникове телебачення та безкоштовний доступ до інтернету. Позаду будівлі знаходиться велика паркова для легкових та грузових автомобілів, а для клієнтів мотелю стоянка безкоштовна. На першому поверсі будівлі знаходиться затишне кафе, де ви зможете смачно поїсти.

Кафе на 30 персон при мотелі пропонує широкий вибір поживних страв та швидке і якісне обслуговування. В любий час кафе зустрічає відвідувачів смачною кухнею та теплою привітною атмосферою.

Біля кафе знаходиться відкритий літній майданчик під парасольками для комфорту відвідувачів в теплу пору року.

Автомийка великовантажних авто надає повний спектр послуг по догляду за виглядом Вашого авто: від чистки кузова до чистки салону. 

На підприємстві для транспортних компаній та часних клієнтів є в наявності перелік спецтехніки для вирішення різних потреб: навантажувачі, трактори (МТЗ-82 з відвалами та щітками для прибирання), бензовоз, кран-балки та металообробна дільниця.

Цілодобова охорона, відеонагляд, освітлення, власне водопостачання від свердловини, власна КНС, енергопостачання від ЗТП, подача природнього газу високого та низького тиску в основному здійснюєтсья на підприємстві 

АЗС підприємства дозволяє зберігати пальне в резервуарах для транспортних компаній (дрібногуртовий продаж).